künye

İMTİYAZ SAHİBİ

Kaplan Medya Reklam Yayıncılık ve İnternet Hizmetleri Tic. Ltd. Şti adına

Fikret Kaplan

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Hava Kaplan

EDİTÖRLER
cumali Kaplan
Ersin Vurucu
Gamze nur Yılmaz
Barış Örs
Ahmet Çöban

YAZILIM & YER SAĞLAYICI

WordPress.com

İLETİŞİM BİLGİLERİ

E-posta: fikretesila@gmail.com

YASAL UYARI : kamudanalhaberi.com içerikleri izin alınmadan kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılamaz ve kopyalanamaz.

Kamu haberleri, herhangi bir haber ve yayıncılık web sitesi için en önemli unsurlardan biridir. Aynı zamanda bir haber web sitesinde düzenli olarak güncellenmesi gereken en yaygın öğelerden biridir. Kamu Haberleri, bu kamu haberleri bölümünü sitelerinde kullanmak isteyen tüm müşterilerimiz için geliştirdiğimiz ücretsiz bir internet sitesidir, kamu haberleri bölümünüz için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlar.

Kamu Haberleri, bağımsız editörlerden oluşan bir ekip tarafından sağlanan bir kamu haberleri sitesidir. Kamu Haberleri, güncel olaylara ve sizin için önemli olan konulara tarafsız ve kapsamlı bir genel bakış sağlar ve ilgili tüm gerçeklere parmaklarınızın ucunda hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.

Kamudan Al Haberi, güncel olaylara ve sizin için önemli olan konulara tarafsız ve kapsamlı bir genel bakış sunmayı ve ilgili tüm gerçeklere parmaklarınızın ucunda hızlı erişim sağlamayı amaçlamaktadır.

Kamu Haberleri, kamu kurum ve departmanların faaliyetleri hakkında güncel bilgi sağlayan bir hizmettir. Bu bölümde personel alımları, iş ilanları ve asker alımlarına ilişkin duyurular yer almaktadır.

Özellikler

Kamu Haberleri, kamu kurum ve departmanların faaliyetleri hakkında güncel bilgi sağlayan bir hizmettir. Bu bölümde personel alımları, iş ilanları ve asker alımlarına ilişkin duyurular yer almaktadır.

Güncel Kamu Haberleri:

Resmi Gazete Duyuruları Bölümü. Hükümet tarafından resmi bir kararname veya karar alındığı ve Türkiye’nin resmi gazetesi olan Resmi Gazete’de yayınlanacağı gibi hükümetle ilgili tüm kamu personeli alımı duyuruları burada bulabilirsiniz. Ayrıca ulusal ve uluslararası etkinliklerle ilgili bazı genel haberleri de burada bulabilirsiniz.

Daire Başkanlığı Personel Alım İlanları bölümü. Burada öğretmenlerden inşaat mühendislerine ve polis memurlarına kadar Türkiye’deki her departmanındaki (veya bölgesindeki) çeşitli ofisler için boş pozisyonlara göz atabilirsiniz! İşyerinizde başvurmak isteyebileceğiniz herhangi bir pozisyon varsa, haftada kaç saat / gün çalışmanız gerektiği ve tam zamanlı istihdam statüsünde işe alındıktan sonra maaşlarının ne olacağı hakkında ayrıntılarla birlikte listelenecekleri yer burasıdır.

Departman İş İlanları bölümü – Herhangi bir türde iş arayan herkes bu sayfaya göz atmalıdır, çünkü giriş seviyesindeki işlerden yönetici seviyesindeki pozisyonlara kadar şehir genelinde ve bugün de ülkemiz topraklarındaki tüm illerde mevcut olan binlerce ve binlerce liste var! Mevcut alanlarının/uzmanlıklarının dışında daha fazla iş deneyimi fırsatı isteyen herkesi şiddetle teşvik ediyoruz.”

Personel Alım İlanları:

  • İş İlanları
  • Askeri Alımlar
  • Personel Alımı
  • Resmi Gazete İlanları

İş İlanları:

İşte başvurabileceğiniz iş türlerinden bazıları:

  • Koruma Ve Güvenlik Personeli
  • Temizlik Görevlisi
  • Bekçi Alımı
  • Kamu Personeli Alımı

Elbette daha pek çok pozisyon mevcut. Neler olduğunu görmek için Kamu Haberleri web sitesine göz atın! Ve unutmayın ki heyecan verici yeni kamu haberleri sistemimizle, kamu kurum ve kuruluşlara veya başka bir devlet kurumuna iş başvurusunda bulunmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tek ihtiyacınız olan Kamudan Al Haberi sitemizi takip etmeniz.

Askeri Alımlar;

Asker Alma Duyuruları Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayınlanır. Bu ilanlar, yeni askere alınacakları ve gönüllüleri işe almanın yanı sıra zorunlu hizmetini (alternatif olarak askerlik görevi olarak da bilinir) tamamlamış olanları terfi ettirmek için kullanılır.

Duyurularda gerekli nitelikler, başlangıç tarihi, hizmet süresi ve ücretli bir pozisyon olup olmadığı gibi bilgiler yer almaktadır. Belirli bir duyuru hakkında sorularınız varsa, daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Personel İşe Alımı;

Departman Personel Alımı;

Kamu Haberlerinde heyecan verici ve zorlu bir pozisyon mu arıyorsunuz? Departman: Personel Alım İlanları başlamak için doğru yer! Askeri İşe Alım Bölümü ve Personel İşe Alım Bölümü de dahil olmak üzere çeşitli bölüm ve departmanlarda açık pozisyonlarımız bulunmaktadır: Personel Alımı. Aşağıdaki mevcut açık pozisyonlara göz atın veya başvurunuzu gerçekleştirin.

Personel İşe Alım İlanları;

Yapmanız gereken bir duyuru mu var? Yeni projeniz için doğru kişileri bulma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Kamudan Al Haberi size yardımcı olmak için burada!

Duyuru yapmak için info@kamudanalhaberi.com adresine ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi içeren bir e-posta gönderin.

Kamu haberleri, bilgiyi kamuoyu ile paylaşmanın bir yoludur. Mükemmel değildir ama bir başlangıçtır.