Las Vegas’taki MSG Sphere arena israil’e inanılmaz destek gösteriyor.

 

 

U2’nin Las Vegas‘taki The Sphere’deki gösteri serisi şimdiye kadar binanın izin verdiği teknolojinin muhteşem gösterimiyle dikkat çekerken, grup bu hafta sonu katılımcılara müziğin gücünü ve insani bağları hatırlatmak için biraz hızlandı.

Çevresindeki siyah ekranla Bono, özellikle çöldeki Nova müzik festivalinde öldürülen veya kaçırılan yüzlerce çocuğa odaklanarak, hafta sonu Orta Doğu’da yaşanan şiddetten bahsetti ve onları “bizim türden insanlar, müzik insanları” olarak nitelendirdi. . Şakacı.”

Şöyle devam etti: “ İsrail ve Gazze‘de yaşananlar ışığında , şiddetsizlikle ilgili bir şarkı biraz saçma, hatta gülünç görünüyor, ancak dualarımız her zaman barış ve şiddetsizlik içindi… Ama kalplerimiz ve öfkemiz, siz bunun nereye işaret ettiğini biliyorum. O halde bizimle ve o müzik festivalindeki o güzel çocuklarla birlikte şarkı söyleyin…”

 

Gitarist the Edge daha sonra grubun Martin Luther King’in hayatı ve ölümüyle ilgili yükselen şarkısı “Pride: In the Name of Love”ın açılış melodisine yumuşak bir şekilde geçti. Bono açılış konuşmalarına başlamadan önce seyirciler de onlarla birlikte arka vokalleri söylüyorlardı.

Başladığında, şarkıcı, MLK’nin vurulduğu tarihi festival saldırısı tarihine işaret ederek şarkının mersiye açılışını değiştirdi.

“7 Ekim sabahı erken” diye şarkı söyledi. “Çöl semasında güneş doğuyor / Davud’un yıldızları canını aldılar / Ama gururunu alamadılar.”

 

https://www.tiktok.com/@onelovenation76/video/7288541706721561899?is_from_webapp=1&sender_device=pc

,Israel ,worldnews ,onelovenation76 ,newsmedia ,fyp ,truth76tv ,explorepage ,tiktok ,viral ,jacob ,freedom ,israel ,foryou ,geopolitics ,newpost

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir